KONST / Litografier / Färglitografi 11986052
nr 1198 6052
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, Segelskuta, EA-upplaga, signerad. Motivet: ca 27x38 cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 19:15:17
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr